U mnie to była głównie pewność siebie i intuicja, z resztą napisałam o tym kiedyś wpis, ale bardzo jestem ciekawa jak to było u Was… Opowiedzcie mi, proszę, o tym co w Was się zmieniło od kiedy zostałyście mamami. Idealną do tego okazją będzie konkurs, który ogłaszam razem z firmą Canpol Babies.

Co jest do wygrania?

Wygrać można jeden z dwóch zestawów do pielęgnacji firmy Canpol Babies, jak na poniższym obrazku.

W skład zestawu wchodzą:

 1. Okrycie kąpielowe
 2. Aspirator do noska

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest proste, ale jak zawsze – liczę na kreatywną odpowiedź na pytanie:

Praca konkursowa może przyjąć przeróżne formy. Może być zwykły komentarz (te również są doceniane!), zdjęcie, wierszyk, piosenka – co Wam przyjdzie do głowy.

Regulamin

Formalności, formalności. Oto pełny regulamin:

 1. Konkurs trwa od 14.04.2017 roku do 05.05.2017 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia po tej godzinie nie zostaną wzięte pod uwagę.
 2. Żeby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem na blogu lub pod postem konkursowym na Fb kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Jak zmieniło mnie macierzyństwo?”
 3. Będzie mi miło, jeśli polubisz fanpage Wyrodna Matka na Facebooku
 4. Będzie mi również miło jeśli polubisz fanpage Canpol Babies na Facebooku.
 5. Będzie mi milej jeśli polubisz zdjęcie konkursowe i udostępnisz je na swojej tablicy i zaprosisz swoich znajomych do zabawy.
 6. Najmilej mi będzie jeśli zostaniesz czytelnikiem mojego bloga.
 7. Spośród zgłoszeń, cała Wyrodna komisja (w składzie Matka Wyrodna, Pan Wyrodny, Maluch) wybierze dwa, które najbardziej im się spodobają i do autorów tych komentarzy zostaną przesłane nagrody od Canpol Babies.
 8. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 9. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną.
 10. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.
  P O W O D Z E N I A ! ! !

 

WYNIKI TUTAJ