Jakem obiecała, tak też czynię: ogłaszam konkurs urodzinowy! Udało się i zostałam wybrana w tym miesiącu do organizacji konkursu w  Blogosferze Canpol Babies.

Nagroda

Zacznijmy od tego co można wygrać. Do wygrania są dwa cudne zestawy z Owieczką firmy Canpol Babies. O takie jak na poniższym obrazku:

2

W skład zestawu wchodzą

 • butelka o pojemności 125 ml
 • butelka o pojemności 250 ml
 • smoczek silikonowy
 • zabawka z pozytywką „Owieczka”

Ten przeuroczy zestaw na pewno przyda się Waszym pociechom, a tych którzy nie mają dzieci tez zapraszam do konkursu, bo ten zestaw to może być świetny prezent dla przyszłej mamy lub nowo narodzonego dziecka. Zapraszam absolutnie wszystkich! Zróbcie mi tą przyjemność z okazji urodzin…bloga.

 

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest banalnie proste. Nagrodę wygrają dwie osoby, które pod postem na blogu lub pod postem na Facebooku kreatywnie dokończą zdanie:

„Zdmuchując świeczki na torcie myślę o…”

Pamiętajcie – liczy się kreatywność! Konkurs będzie trwał przez cały mój urlop, czyli dwa tygodnie. Skończy się 21 sierpnia 2016 o godzinie 23:59. Po tym terminie wyłonimy z Panem Wyrodnym i Maluchem dwójkę zwycięzców.

 

Regulamin

Formalności, formalności. Oto pełny regulamin:

 1. Konkurs trwa od 06.08.2016 roku do 21.08.2016 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia po tej godzinie nie zostaną wzięte pod uwagę.
 2. Żeby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem na blogu lub pod zdjęciem konkursowym na Facebooku dokończyć zdanie: „Zdmuchując świeczki na torcie myślę o…”
 3. Będzie mi miło, jeśli polubisz fanpage Wyrodna Matka na Facebooku
 4. Będzie mi również miło jeśli polubisz fanpage Canpol Babies na Facebooku.
 5. Będzie mi milej jeśli polubisz zdjęcie konkursowe i udostępnisz je na swojej tablicy i zaprosisz swoich znajomych do zabawy.
 6. Najmilej mi będzie jeśli zostaniesz czytelnikiem mojego bloga.
 7. Spośród zgłoszeń, cała Wyrodna komisja (w składzie Matka Wyrodna, Pan Wyrodny, Maluch) wybierze dwa, które najbardziej im się spodobają i do tych osób zostaną przesłane nagrody od Canpol Babies.

 

WYNIKI TUTAJ

 • ~Paulina Fidala

  Zdmuchując świeczki na torcie,
  myślę o…
  -o tym, by znaleźć się w jakimś hiszpańskim porcie
  -wakacje razem rodzinką naszą spędzili
  -by tata miał więcej czasu prócz tylko jednej chwili
  -o tym by waga -10 spadła
  -żebym słodyczy tyle nie jadła
  -najprędzej się popsuła, bo od pół roku +10 wskazuje paskuda!
  -by porządek w mieszkaniu panował
  -by obiad dzień w dzień się sam gotował
  -w totka pierwszy raz los wysłać i pierwszym razem miliona wygrać
  -oj myśli i życzeń to ja bym miała sporo…
  ….ale wykażę się pokorą… i powiem tak….
  najważniejsze by nasza trójeczka zdrowa zawsze była, by rodzinka nam się powiększyła, bo bez zdrowia ani rusz, bez tego z marzeń może zostać tylko kurz.

 • ~Ewelina Bethke

  Zdmuchując świeczki na torcie, myślę o tym by wszystkie marzenia się spełniły te najskrytsze i te kilku osobom znane, lecz czasem ze względu na różne okoliczności niespełniane i w czasie odkładane. To tak ogólnie o czym myślę bo to zaledwie kilkanaście sekund minie i chyc zdmuchnę świeczki i wszystko przeminie.Hmm.. ale jeszcze chwileczkę myślę też o tym by świeczki zdmuchnąć za pierwszym razem. By marzenia się spełniły. No i żeby nie angażować rodzinki w powtórne dmuchanie bo tort może znaleźć się na dywanie. Tortu chcę spróbować troszeczkę dlatego myślę o tym by za 1 razem zdmuchnąć każdą świeczkę 🙂

 • ~Ela

  Czy dokończenie zdanie musi być formie pisemnej, czy może być także w innej ‚kreatywnej’ np. film/zdjęcie/rysunek itp.? 🙂

  • wyrodna-matka

   W każdej poproszę 🙂

 • ~MamaEdzioszka

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o… nie wiecie?
  Pytanie to dość trudne,choć popularne na świecie!
  Zdmuchując świeczki myślę bez przerwy,
  jakby tu spełnić marzenia pełnią werwy!

  C CUDOWNIE myślę o tym co mogłabym zrobić,
  A AMBITNIE swoje lenistwo i niechęć pobic!
  N NATURALNIE jak spełnić marzenia i jeszcze
  P PREZENT sprawić dzieciom i to obwieszczę!
  O OCHOCZO myślę,coby było gdyby…gdybanie
  L LUBIĘ snuć marzenia, ochotę mam na nie!

  B BUJAM w obłokach i marzę o idealej zabawie
  A AKTWNOŚCI i pomyślnej dla mnie sprawie
  B BAWIENIU się z dziećmi i braku zmęczenia
  I IDEALNEMU dniowi, pełnemu skupienia!
  E EFEKTOWNEMU śniadaniu do łóżka i pomocy
  S SPRYTNIE w którą mój mąż wskoczy!

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o… tym, co by było gdyby … spełniły się moje marzenia. A jakie? Nie! Nie chciałabym nawet na chwilę pozbyć się dzieci. Nie! Nie chciałabym być strasznie bogata! W takiej chwili myślę o miłości rodzinnej na wieki i szczęściu, Czemu?Bokasa uderza do głowy i pustoszy rodziny, a bez swoich dzieci (spędzając dzień w SPA) nie przeżyłabym godziny! Jestem jaka jestem, jak OWIECZKA pilnuję stada – bo jestem KOBIETĄ, MATKĄ i tak CHCĘ, i tak wypada! Pozdrawiam Edyta W:)

 • Myślę zawsze o dwóch rzeczach:
  – o przyszłości, aby być za te kolejne 20-30 lat szczęśliwa, świętować urodziny w tym samym rodzinnym gronie z poczuciem spełnienia
  – A drugie życzenia zawsze dotyczą teraźniejszości np. Obym wśród prezentów znalazła książkę Katarzyny Bondy

 • ~Magda

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o tym ile w życiu osiągnęłam i ile ciekawych rzeczy jeszcze mogę jeszcze zrobić.Każde urodziny sprawiają,że chcę sięgać wyżej by na starość nie mieć poczucia,że czegoś w życiu nie zrobiłam,że coś straciłam,że coś fajnego mnie ominęło…..

 • ~Brzozowska Renata

  Od kilku lat gdy zdmuchuję świeczki na torcie myślę o tym jak wielką jestem szczesciarą, źe doświadczyłam dwa razy cudu macierzyństwa, źe dwaj męźczyźni mojego źycia – moi synowie, są zdrowi, źe kaźdego dnia mogę słyszeć najpiękniejsze słowa: „mamo kocham Cię” z ust starszego syna, a młodszy gdy mnie zobaczy biegnie do mnie najszybciej jak potrafi, kładzie swoją maleńką główkę na moich kolanach i po cichutku powtarza: „mama mama mama …”

 • ~Jola Lasota

  Zdmuchujac świeczki na torcie myślę oczywiście o tym by być bogata,wygrać w totolotka . Juz tyle lat zdmuchuje te swieczki i mysle ze zyczenie sue spelnilo. Choc nie wygralam w totolotka to i tak jestem bardzo bogata. Wkoncu mam dom, rodzne , prace, meza, najukachansza corke na wiecie ktora wlasnie dzis konczy 10miesiecy. To wlasnie ona byla ta moja świeczka na torcie. A teraz jedynym życzeniem jest życzyć sobie zdrowia by być z nią jak najdłużej.

 • Zdmuchując tegoroczne urodzinowe świeczki nareszcie będę myśleć o czymś zupełnie innym!!!
  Ale po kolei…
  Przez ostatnie 4 lata, każda świeczka i jej promyk był iskierką nadziei na spełnienie mojego marzenia o macierzyństwie.
  Tylko ja wiem co przeżyłam w każdy miesiąc, każdy rok, w każdą próbę… ale już DOŚĆ!
  Tegorocznego torta zdmuchnę z wielkim brzuchem!!!
  a potem poczęstuje moją Kropkę dużym kawałkiem słodkości 🙂
  O czym będę myśleć?
  Pewnie o jej oczach, włoskach i malutkich paluszkach.
  Może o porodzie, życząc sobie „przyjemnych i nie zapomnianych chwil”.
  A może o następnych urodzinach, które spędzę już z moją KROPKĄ 🙂

 • ~Monia L

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę tylko o jednym. Aby mojemu dziecku niczego w życiu nie zabrakło. Żeby miało wszystko do godne życia. Nie musi być bogate musi być szczęśliwe i cieszyć się nawet najmniejszą rzeczą jaką je spotka. Aby było dobrym człowiekiem gotowym pomóc w każdej chwili innym. Będąc mamą i zdmuchując świeczki myślę porostu o swoim dziecku!!!

 • ~Barbara Kuchta

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o … owieczce
  I ciągle myślę o niej nawet zdmuchując świeczkę.
  Bo tak bym chciała ją wygrać dla małej córeczki Tosi
  Bo ona uwielbia owieczki i lubi je tarmosić.
  Ma już jedną przytulankę owieczkę
  Ale to dla Tosi za mało troszeczkę.
  Ona motyw owieczki na smoniu i butelce mieć by chciała
  I za buteleczką owieczką ciągle płakała.
  I tak mama, kiedy świeczuszki na torcie zdmuchuje
  W marzeniach widzi jak Tosia z zestawu z owieczką się raduje.
  Bo największe jest dla mamy szczęście i zadowolenie
  Kiedy może spełnić swojej córeczki o owieczkach marzenie.
  Tosia zestawem Canpol się odpowiednio zaopiekuje
  Bo nic tak mamy zadowolenia jak uśmiech córki nie buduje.

 • ~Emilia

  O czym myślę zdmuchując świeczki na torcie, zwłaszcza, gdy wszyscy zebrani wołają „pomyśl życzenie”? Że to ściema z tym wymyślaniem życzeń, ale skoro taka tradycja to coś tam sobie zażyczę. Ale czego sobie życzę? No chyba nie myśleliście, że Wam powiem, przecież jeśli powiem to się nie spełni! 😛

 • ~MARZENA BARTOSZEK

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o… tym co już było, co się wydarzyło,ile to już wiosen mi minęło,wspominam ze łzami w oczach osoby, które już odeszły, a które są cały czas w moim sercu…Wiem,że życie jest jak ta świeczka na torcie, która może zgasnąć w każdej chwili…Zdmuchując świeczki na torcie myślę też o przyszłości , zastanawiam się nad przyszłością dzieci, kim będą jak dorosną,jak ułoży im się życie…czy będą kochały, czy będą o mnie pamiętały? Wielokrotnie prosiłam o zdrowie dla całej rodziny i uśmiech na twarzy… Przez wiele lat moimi życzeniami a zarazem skrytymi marzeniami było zostać upragnioną mamą,żoną…i życzenia się spełniły… 🙂 dzisiaj jestem szczęśliwą , spełnioną mamą 10 miesięcznego synka Davidka, mam kochającego męża, wiernego psa, fajną pracę, i swój przytulny kąt-mały dom, w którym czuje się najlepiej pod słońcem 🙂 Czyż można prosić o więcej ? Dzisiaj już moje dzieci zdmuchują świeczki na torcie,wypowiadając swoje życzenia…Jakież one mogą mieć marzenia?

  • ~To ja

   Gratuluję wygranej takiego samego zestawu w konkursie na blogu Kreatywnie w domu!

 • ~Domi

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o pokręconych niczym baranie rogi i ciepłych niczym owcze futro chwilach, które będzie mi dane spędzić z Synkiem.:)
  A owieczka z firmy Canpol idealnie dopasowałaby się do kącika,który dla niego przygotowaliśmy: https://i.imgsafe.org/9f48cb19bb.jpg

 • ~Ania

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o
  – cudownych wakacjach rodzinnych na wyspach kanaryjskich
  -romantycznej kolacji choć raz spędzonej tylko we dwoje
  -moich grzecznych dzieciach co w rzeczywistości jest mało realne
  – zabawie w wesołym miasteczku

 • ~Kasia

  Zdmuchując świeczki na torcie myślę o mojej rodzinie, jak dobrze że są w tym dniu ze mną, że możemy być szczęśliwi i dawać szczęście innym.