Będę z Wami zupełnie szczera – ostatnio nie jest mi po drodze z blogiem, kompletnie pochłania mnie życie zawodowe, bieganie, formalności przed budową domu, a po pracy jestem tak zmęczona, że zasypiam w 3 minuty. Jakoś w szczególności nie było mi po drodze z tym obchodzeniem urodzin bloga. Bo i post urodzinowy był z opóźnieniem i nie do końca brzmiał tak jakbym chciała. Obiecałam w nim konkurs, nagrody czekają od dawna u mnie na biureczku, tylko znów zwlekałam z ogłoszeniem konkursu. Ale dzisiaj już jest. Jest konkurs!

Nagrody

Nagrody są aż cztery, wszystkie ufundowane przez Wyrodną Matkę 🙂 Powiedziałam Wam, że będą to książeczki, które pokazywałam Wam w jednym z wpisów (Jakby ktoś miał wątpliwości, to informuje, że są nowe, świeżutkie, zamówione w Arosie specjalnie dla Was). Ale żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności wyjaśniam, że są to cztery książeczki z serii „Przesuń paluszkiem”.

Oto ich tytuły:

 • Gdy przychodzi wieczór
 • Kiedy wstaje słońce
 • Na nocnym niebie
 • W lesie wróżek

Wszystkie są fantastyczne i interaktywne, jednym ruchem małego paluszka można sprawić, że zapalą się światła w blokach, czy wzejdzie tęcza. Maluchowi tez bardzo się podobają. Jeśli chcecie obejrzeć recenzję dwóch spośród tych czterech książek, to zapraszam do tego wpisu.

Co trzeba zrobić?

Trzeba jak zwykle kreatywnie dokończyć zdanie:

Najlepsze życzenia urodzinowe, jakie dostałam/łem to…

Praca konkursowa może przyjąć przeróżne formy. Może być zwykły komentarz (te również są doceniane!), zdjęcie, wierszyk, piosenka – co Wam przyjdzie do głowy.

Regulamin:

 1. Konkurs trwa od 24.08.2017 roku do 10.09.2017 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia po tej dacie i godzinie nie zostaną wzięte pod uwagę.
 2. Żeby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem na blogu lub pod postem konkursowym na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: „Najlepsze życzenia urodzinowe jakie dostałam/łem to…”
 3. Będzie mi miło, jeśli polubisz fanpage Wyrodna Matka na Facebooku (nie jest to obowiązkowe, oczywiście).
 4. Będzie mi milej jeśli polubisz zdjęcie konkursowe i udostępnisz je na swojej tablicy i zaprosisz swoich znajomych do zabawy (również obowiązku nie ma).
 5. Najmilej mi będzie jeśli zostaniesz czytelnikiem mojego bloga (bez obowiązku).
 6. Spośród zgłoszeń, cała Wyrodna komisja (w składzie Matka Wyrodna, Pan Wyrodny, Maluch) wybierze cztery, które najbardziej im się spodobają i do autorów tych komentarzy zostaną przesłane nagrody.
 7. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 8. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną.
 9. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.

WYNIKI TUTAJ