Zdjęcie Marek Kordek Photography

Cześć,

Nazywam się Gabrysia i od sierpnia 2015 z większym lub mniejszym sukcesem tworzę to miejsce. Przez pierwszy rok uzewnętrzniałam się na darmowej platformie, a obecnie siedzę już „na własnych śmieciach”. Poniżej możesz dowiedzieć się czegoś więcej o Wyrodnej Rodzince.

Osoby dramatu:

Wyrodna Matka – miłośniczka karmienia piersią (ocierająca się o laktaterroryzm), entuzjastka metody BLW, fanka (ostatnio więcej obserwująca niż praktykująca) chustonoszenia. Posiada ogromną potrzebę dzielenia się z ludźmi wiedzą dotycząca powyższych tematów – stąd blog. Pracownik dużej korporacji IT. Na co dzień stara się znaleźć kompromis pomiędzy szumnie nazwaną „karierą zawodową”, a matkowaniem Maluchowi i „żonowaniem” Panu Wyrodnemu. Uwielbia wszelkiego rodzaju DIY, dlatego sukcesywnie zagraca mieszkanie rzeczami do craftów. Ciągnie ją do biegania, ale też do ciastków. Ciastki czasami wygrywają…

Pan Wyrodny – ojciec Malucha, mąż Wyrodnej Matki. Oaza spokoju. Kwiat lotosu na spokojniej tafli jeziora. Uosobienie skrupulatności, solidności, stałości i zdrowego rozsądku. Mąż idealny i „najlepsza tata” na świecie. Cóż zrobić, taki się ideał trafił Pani Wyrodnej. Na co dzień geodeta narzekający, wielbiciel ciągników i innych maszyn rolniczych. Miłość tą stara się zaszczepić w synu.

mordzias2
Szanuję prywatność Pana Wyrodnego i Malucha. To wszystko co możecie z ich wizerunku ujrzeć na blogu.

Maluch – sprawca całego zamieszania blogowego, przyczyna potrzeby pisania Matki Wyrodnej. Żywioł, huragan, energia, szaleństwo w jednym małym ciałku. Państwo Wyrodni po dziś dzień zastanawiają się po kim odziedziczył te cechy… Wielbiciel kotków, piesków, krówek i kurek. Baczny obserwator każdego samolotu na niebie i każdego głośnego samochodu na ulicy. Jego roześmiana gęba sugeruje, że jest szczęśliwym człowiekiem.

Pewnie zastanawiasz się czemu w ogóle nazywam siebie Wyrodną Matką? To temat na osobny wpis. Tak, stworzyłam taki, wystarczy, że klikniesz.

Skoro znasz już nas, to teraz przyszedł czas na poznanie treści, które chcemy Ci przekazać. Wskakuj na główną i czytaj, a jeśli coś Ci się spodoba, nie omieszkaj skomentować i wrócić do nas po więcej. Uwagi krytyczne też przyjmiemy z pokorą.

 • Herbatka

  Zostałaś nominowana: http://her-batka.blog.pl/liebster-blog-awards/ Pozdrawiam! 🙂

  • wyrodna-matka

   Dzięki! 🙂

 • ~ania1im

  ja jestem mamą świeżo upieczonej 14-latki. mam czasem takie same wrażenia. że muszę odpocząć. ale! kocham swoją córkę niesamowicie. chciałam poświęcić jej swoje życie pod każdym względem. i myślę, że poświęciłam. nie żałuję tego, że nigdy nie poszłam na imprezę, że nigdy nie poszłam na sylwestra czy wesele bez niej, że nie pojechałam na zakupy do galerii… za to teraz- gdy jest już na tyle samodzielna, że nie muszę jej przyprowadzać/ zaprowadzać do szkoły itp. mogę mieć chwilę dla siebie- iść na siłownię, np. i mieć urlop choć na chwilkę i może mi ktoś zarzucić, że jestem wyrodną matką. wcale się nie przejmuję i wcale tego nie żałuję. zawsze mówię, że i po czterdziestce można się świetnie bawić.

  • wyrodna-matka

   oczywiście! To tylko kwestia podejścia! Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Gratuluje 😀

 • O jak pięknie, moi Panowie mimo zaangażowania też pozostają w ukryciu 🙂

  • Obiecałam to Panu Wyrodnemu od samego początku, więc słowa dotrzymuję 🙂 Jak na razie nie ogranicza mnie to za bardzo 🙂 Wystarczy, że pokazuję siebie 🙂

   • Mam takie same odczucia 🙂

    • A to nawet jest fajne, taka doza tajemniczości 🙂 No i ja sobie cenię, że nie tak znowu dużo prywatnego życia udostępniam 🙂