..czyli jak spędziłam swoje urodziny.

Tak się jakoś złożyło, że w dzień moich urodzin (wczoraj) mieliśmy dość ważne wydarzenie związane z moją pasją i sposobem na odstresowanie. Nie pisałam jeszcze o tym, ale…śpiewam w chórze. To niewielki chór parafialny, ale z dużymi aspiracjami 🙂 Jesteśmy grupą fajnych, młodych ludzi, których jednoczy zamiłowanie do śpiewu.

W dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w konkursie pieśni patriotycznej. Niestety mieliśmy braki w składzie osobowym i spośród czterech chórów zajęliśmy czwarte miejsce, które było wyróżnieniem i za które również dostaliśmy skromną nagrodę.

Wypchnięto mnie, żebym wylosowała numerek, z którym będziemy występować i wylosowałam: 4. Potem krążyły teorie, że przy okazji wylosowałam też miejsce, które zajmiemy.

Niemniej jednak, byliśmy tam calutki dzień od godziny 11 aż do 17:30, a w domu byłam o 18:00. Mimo wszystko, były to moje urodziny, więc miałam przygotowane żarełko i zaprosiłam najbliższych, czyli rodziców i siostrę ze szwagrem. I było bardzo fajnie i sympatycznie.

Dostałam również kilka fantastycznych prezentów, których recenzji możecie spodziewać się w najbliższym czasie.

Prezent_00

Tak, tak! Dostałam bluzkę do karmienia i korale gryzak! Mąż mój to sprawił! 🙂
A dodatkowo dostałam pilnik elektryczny do stóp.

 • Pomysłowe prezenty. Życzę dużo zdrowia z okazji urodzin.

  Ciekawy sposób na odstresowanie i z pewnością bardzo przyjemny.

  Pozdrawiam

 • flowers28

  Prezenciku ciekawe, no proszę jaki talent nam się tu objawił. Nie przejmuj się 4 miejscem następnym rzazem będzie lepiej jak będzie cały skład:)

 • ~Aga

  Prezenty super, a bluzka do karmienia przydaje się baaaardzo ;)A odnośnie chóru, nie martw się za rok na pewno zdobędzie I miejsce 😉