Dzisiaj po raz drugi zapraszam Was na wpis w ramach akcji „Wyzwanie Czytanie”. Tak, nie pomyliliście się, wyzwanie trwa już trzeci miesiąc, ale u siebie publikuje je po raz drugi. Dzisiaj ponownie pokażę się Wam w filmiku i ponownie proszę o zachowanie powagi, to moje pierwsze kroki w nagrywaniu.

Co to w ogóle za wyzwanie?

Na początku dwa słowa o tym co to w ogóle jest za wyzwanie. „Wyzwanie Czytanie”, to akcja, która w dość nietypowy sposób ma pokazać Wam, że czytanie jest naprawdę fajne. Osobiście uwielbiam czytać książki, czytnik towarzyszy mi codziennie od samego rana (czytam przy śniadaniu i w pociągu jadąc do pracy) do wieczora (kładąc się spać – niezależnie która jest godzina – muszę przeczytać chociaż kawałek książki). Dlatego właśnie postanowiłam wziąć udział w tej ciekawej akcji.

Dokładny opis wyzwania znajdziecie na blogu Yakie Fayne. 

W całej akcji bierze udział siedem dziewczyn. Raz w miesiącu jedna z nas wymyśla jakieś fajne czytelnicze wyzwanie, na które każda uczestniczka musi odpowiedzieć.

Oto uczestniczki akcji:

Autorka całego zamieszania!

Organizatorką naszej zabawy jest Paulina, która prowadzi blog Yakie Fayne. Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia jej bloga.

Wyzwanie sierpniowe

W tym miesiącu musiałyśmy wykazać się znajomością alfabetu. O tym o co dokładnie chodzi mówię na początku filmiku, możecie także przeczytać o tym we wpisie Kasi (Poligon domowy) więc tutaj nie będę powtarzać.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku:

Pozostałe etapy wyzwania

Są tutaj:

  1. Czerwiec – Mix Book Tag
  2. Lipiec – Francja (moja część znajduje się w wpisie gościnnym)

Chcecie też wziąć udział?

Nic prostszego: w każdej chwili możecie dołączyć do wyzwania (do czego serdecznie Was namawiam). Skontaktujcie się a Pauliną (Yakie Fayne) i ona powie Wam wszystkie szczegóły techniczne akcji.