Jakem obiecała, tak też czynię: ogłaszam konkurs urodzinowy! Udało się i zostałam wybrana w tym miesiącu do organizacji konkursu w  Blogosferze Canpol Babies.

Nagroda

Zacznijmy od tego co można wygrać. Do wygrania są dwa cudne zestawy z Owieczką firmy Canpol Babies. O takie jak na poniższym obrazku:

2

W skład zestawu wchodzą

 • butelka o pojemności 125 ml
 • butelka o pojemności 250 ml
 • smoczek silikonowy
 • zabawka z pozytywką „Owieczka”

Ten przeuroczy zestaw na pewno przyda się Waszym pociechom, a tych którzy nie mają dzieci tez zapraszam do konkursu, bo ten zestaw to może być świetny prezent dla przyszłej mamy lub nowo narodzonego dziecka. Zapraszam absolutnie wszystkich! Zróbcie mi tą przyjemność z okazji urodzin…bloga.

 

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest banalnie proste. Nagrodę wygrają dwie osoby, które pod postem na blogu lub pod postem na Facebooku kreatywnie dokończą zdanie:

„Zdmuchując świeczki na torcie myślę o…”

Pamiętajcie – liczy się kreatywność! Konkurs będzie trwał przez cały mój urlop, czyli dwa tygodnie. Skończy się 21 sierpnia 2016 o godzinie 23:59. Po tym terminie wyłonimy z Panem Wyrodnym i Maluchem dwójkę zwycięzców.

 

Regulamin

Formalności, formalności. Oto pełny regulamin:

 1. Konkurs trwa od 06.08.2016 roku do 21.08.2016 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia po tej godzinie nie zostaną wzięte pod uwagę.
 2. Żeby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem na blogu lub pod zdjęciem konkursowym na Facebooku dokończyć zdanie: „Zdmuchując świeczki na torcie myślę o…”
 3. Będzie mi miło, jeśli polubisz fanpage Wyrodna Matka na Facebooku
 4. Będzie mi również miło jeśli polubisz fanpage Canpol Babies na Facebooku.
 5. Będzie mi milej jeśli polubisz zdjęcie konkursowe i udostępnisz je na swojej tablicy i zaprosisz swoich znajomych do zabawy.
 6. Najmilej mi będzie jeśli zostaniesz czytelnikiem mojego bloga.
 7. Spośród zgłoszeń, cała Wyrodna komisja (w składzie Matka Wyrodna, Pan Wyrodny, Maluch) wybierze dwa, które najbardziej im się spodobają i do tych osób zostaną przesłane nagrody od Canpol Babies.

 

WYNIKI TUTAJ