Dla ubogich, bo sponsorem wszystkich outfitów jest Wyrodna Matka, która ze swego skąpstwa znana jest nie od dziś.

Przed świętami nie mam za bardzo sił, ani czasu na jakieś głębsze przemyślenia nadające się do publikacji na blogu, ani tym bardziej na żadne rzetelne recenzje. Między myciem podłogi, a gotowaniem bigosu (Serio gotuję! Od kilku dni, więc na święta się pięknie przegryzie) wpadłam do sklepów Maluchowych i kupiłam Maluchowe ubranka idealne do założenia w święta i postanowiłam Wam je pokazać.

Z tym ubrankami, to jest tak, że one mają się podobać. Tylko komu? No chyba, że nie Maluchowi, bo przecież jemu jest wszystko jedno. Jakby paradował w różowym bodziaku w króliczki, to byłoby mu to absolutnie obojętne. Strój ma się podobać i cieszyć dorosłych. Straszne, to trochę, ale póki nie robi to krzywdy dziecku to jest ok. Z tymi ubrankami, to jeszcze jest tak, że święta to okazja do spotkania rodziny, którą widuje się zazwyczaj rzadziej i zwyczajnie chcemy siebie i dziecko pokazać z tej ładniejszej strony.  A ja, prywatnie uwielbiam, kiedy Maluch wygląda jak mały elegancik (Mąż mój mówi, że wygląda jak książę William).

Szanowni Państwo, lejdis and dżentelmen, przed państwem pokaz mody dla ubogich Boże Narodzenie 2015.

1. W wigilijny wieczór podrzuca prezenty pod choinkę..

Pierwszy outfit to zestaw idealny na Wigilijny wieczór. Komfortowy bodziak stylizowany na strój Świętego Mikołaja oraz czapeczka – mikołajka z pomponem – oto propozycja na ten wieczór. Całość dopełnią klasyczne, eleganckie granatowe spodnie z wygodną gumką w pasie. Wyżej wymienione spodenki będą dopełnieniem każdego z pokazywanych dzisiaj zestawów.

Bodziak – Auchan, jakaś mega wyprzedaż – 8 zł.

Czapka Mikołaja – Sklep Mama i Tata – 8 zł

Spodenki – Pepco, 19,90 zł

2. W pierwszy dzień świąt zmieniamy kolor…

Tak już jest, że święta kojarzą nam się głównie z kolorami czerwonym i zielonym – my przełamujemy ten trend i proponujemy zestaw w przepięknych błękitnych odcieniach. Podstawą tego outfitu jest elegancki bodziak w kratę z kołnierzykiem, ale wykonany z miękkiej bawełny – idealny na świąteczne szaleństwa, ale z klasą. Do tego błękitna kamizelka. Co prawda z łosiem, ale w święta może robić za renifera. Zestaw dopełniony znanymi już skądinąd spodenkami w kolorze granatowym.

Bodziak – superaśny prezent od jednej z Cioć,

Kamizelka – wyszperana w lumpeksie, około 10 zł (Wszystkich wrażliwych na ubrania z lumpeksu, proszę o uspokojenie nerwów, już wszystko pięknie wyprane i pachnące)

Spodnie – Pepco, 19,90zł.

3. Drugi dzień świąt – dziecięca klasyka

W drugi dzień świąt wracamy do świątecznej czerwieni w wydaniu dziecięcym, czyli z Myszką Miki. Czerwień stonujemy szarą kamizelką w nieśmiertelnie klasyczne romby. Całość, po raz kolejny dopełniają klasyczne granatowe spodenki (módlmy się tylko, żeby spodenki przetrwały wszystkie trzy dni. Bo jak zaliczymy jakąś niespodziankę, to kolejne dni będziemy świąteczni od pasa w górę, a dół będzie bardzo dresowy…).

Bluzeczka – Pepco 14,99 zł

Kamizelka – Pepco 19,90 zł

Spodenki – Pepco 19,90 zł

I tak oglądając te zdjęcia to wiecie co…? Cieszę się, że mam syna. Chłopców można tak fajnie i elegancko ubrać! 🙂

Dzięki za obejrzenie najnowszych ubranek Malucha. A teraz wszyscy grzecznie wracamy do przygotowań przedświątecznych.