Wczoraj przyszedł Pan kurier i przyniósł paczkę, na którą czekałam z niecierpliwością.

Zamówiłam parę rzeczy dla Malucha, z myślą o rozpoczęciu BLW. Zostało nam jeszcze trochę czasu, bo Maluch jeszcze sam nie siada, ale to już niedługo i chcę być gotowa na wprowadzanie nowych pokarmów.

Oto co było w paczce (na zdjęciu jeszcze w opakowaniach).

Moje pierwsze wrażenie i porównanie ze zdjęciami z internetu.

1. Childhome – Zestaw obiadowy 3-elementowy Zielony, cena 32 zł

W tym zestawie spodobało mi się, że miseczka jest na przyssawkę. Wygląda dokładnie jak na zdjęciach w internecie, chociaż myślałam, że miseczka jest odrobinę grubsza. Sztućce są bezpieczne dla dziecka i wygodne w chwytaniu. Zestaw ma piękny kolor, jest starannie wykonany, brak zadziorów czy krzywo „wylanego” plastiku. Cena też jest przystępna.

2. Skip Hop talerz żyrafa – cena 31 zł, Skip Hop miseczka żyrafa – cena 21 zł.

Oba produkty na zdjęciach wydają się większe, chociaż, to nawet lepiej, bo to przecież produkty dla dzieci. Wykonane są z grubej, solidnej melaminy, jest szansa, że nie zostaną łatwo zrzucone przez Malucha przy jedzeniu. Ja wybrałam motyw żyrafy, który jest prześliczny, chociaż długo zastanawiałam się nad wyborem pszczoły lub jeża. Z tego zakupu jestem zadowolona, w oczy razi tylko wysoka cena. 52 złote za mały talerzyk i małą miseczkę to sporo. Rozumiem jednak, że wyrób jest porządny i piękny, więc do przełknięcia.

3. Kubeczek Doidy Cup – słoneczny, cena 24 zł

„Kopnięty” kubek, który wszyscy chwalą. Pierwsze wrażenie – cieniutki plastik. Owszem, wykonany solidnie, jednak wg. mnie nie wart swojej ceny. Ma cieniutkie uszka, jest niewielki. Oby sprawdził się u mojego Malucha, bo inaczej będę trochę żałować zakupu. Mam jednak nadzieję, że będzie rewelacją, tak jak to wszyscy opisują.

Szczegółową recenzję produktów zamieszczę kiedy przetestujemy wszystko w praktyce.

Na koniec fotka zgromadzonych przeze mnie rzeczy do Maluchowego BLW. Oprócz powyższych zakupów są dwie książki, których recenzje wkrótce, sztućce Gerlach Psotki Misie (o których też napiszę) oraz śliniaczek z rękawami.

Już nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy BLW 🙂