Matka…oczy dookoła głowy, druga para rąk, szósty zmysł… znacie to? Każda z mam ma supermoce.Ciekawa jestem jakie posiadasz Ty!

W tym miesiącu, razem z firmą Canpol Babies ogłaszam konkurs, w którym mogą wziąć udział nie tylko Supermamy, ale również Superojcowie.

Co jest do wygrania?

Wygrać można fantastyczny Zestaw „Maszyny”, jak na poniższym obrazku.

W skład zestawu wchodzą:

 1. Butelka 120 ml
 2. Butelka 250 ml
 3. Smoczek silikonowy anatomiczny
 4. Łańcuszek do smoczka
 5. Pojemnik na smoczek
 6. Śliniak
 7. Termoopakowanie miękkie

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest proste, ale jak zawsze – liczę na kreatywne podejście do tematu:

Praca konkursowa może przyjąć przeróżne formy. Może być zwykły komentarz (te również są doceniane!), zdjęcie, wierszyk, piosenka – co Wam przyjdzie do głowy.

Regulamin

Formalności, formalności. Oto pełny regulamin:

 1. Konkurs trwa od 10.02.2017 roku do 24.02.2017 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia po tej godzinie nie zostaną wzięte pod uwagę.
 2. Żeby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem na blogu lub pod postem konkursowym na Fb (TUTAJ) kreatywnie zinterpretować temat: „Jestem mamą (lub tatą), mam supermoce…”
 3. Będzie mi miło, jeśli polubisz fanpage Wyrodna Matka na Facebooku
 4. Będzie mi również miło jeśli polubisz fanpage Canpol Babies na Facebooku.
 5. Będzie mi milej jeśli polubisz zdjęcie konkursowe i udostępnisz je na swojej tablicy i zaprosisz swoich znajomych do zabawy.
 6. Najmilej mi będzie jeśli zostaniesz czytelnikiem mojego bloga.
 7. Spośród zgłoszeń, cała Wyrodna komisja (w składzie Matka Wyrodna, Pan Wyrodny, Maluch) wybierze jedno, które najbardziej im się spodoba i do autora tego komentarza zostanie przesłana nagroda od Canpol Babies.

WYNIKI TUTAJ